Pod skrzydłami Ewuni

Categories LUDZIE, STYL ŻYCIA

Zawsze podczas czytania książek czy oglądania filmów zwracały moją uwagę postaci mędrców, potężnych autorytetów czy liderów czuwających nad grupą. Żałowałam, że w codziennym życiu niezwykle rzadko możemy spotkać kogoś takiego. Kogoś, kto ma mądrość zgromadzoną od wielu nauczycieli zawierającą dorobek pokoleń. Kogoś, kto by nas uczył jak żyć i osiągać sukcesy, kto dzieliłby się z nami swoją wiedzą, kibicował nam, a sam swoją postawą i życiem pokazywał do czego możemy dążyć. Kogoś, kto przekazywałby nam wiedzę, której nie jesteśmy w stanie objąć rozumem, takiej która nas zachwyca i zmienia nasze życie.

Nigdy nie myślałam, że to możliwe mieć takiego kogoś w życiu realnym w XXI wieku. Ale poznałam Ewę Foley. I teraz już wiem. Teraz już mam.

Od lat w każde wakacje jadę do Ewuni by pod jej okiem awansować o kilka stopni w moim rozwoju. Przez tydzień mieszkamy w niezwykłym ośrodku Tu i Teraz stworzonym pośród pól i lasów Warmii. W grupie kilkudziesięciu kobiet odbywamy podróż do siebie. Zawsze po powrocie, chciałabym bliskim i światu opowiedzieć o tym jak było nadzwyczajnie, jak dużo się nauczyłam, jakie cuda widziałam. Ale nie umiem. Fenomen tego tygodnia polega na tym, że naprawdę trudno to zrozumieć, gdy się w tym nie uczestniczy.

Każdego roku wskakuję w moim życiu na wyższy poziom. Znam wiele kobiet, które całkiem zmieniły swoje życie na lepsze dzięki zaledwie siedmiu dniom z Ewą. Dziękuję światu, że Ewunia jest, że dzieli się z nami tym, czego nauczyła się sama. Nie jestem nawet w stanie wyrazić jak wiele jej zawdzięczam! Dlatego póki Ewa będzie zapraszała, co roku będę przyjmowała zaproszenie i jechała w tą cudowną podróż.

💛

Skorzystam jeszcze z dwóch pięknych sposobów by opowiedzieć o tym fenomenie. Załączam trochę moich fotografii z naszego czasu z Ewą. Widzę świat obrazami i tak lubię opowiadać… Poprosiłam też piękne kobiety, które tak jak ja są foleykami, by napisały kilka słów od siebie.

Poniżej garść ich liścików i moich fotografii – uchwyconych małych fragmentów naszego wspólnego czasu i naszych cudów. Choć i tak to, co najważniejsze jest nieuchwytne…

Czy to nie magia? 

„Jest 15 sierpnia 2019 roku. Kolejny dzień mojego już czwartego warsztatu z moją „GÓRĄ” Ewą Foley. Nie wyobrażam sobie swoich wakacji bez wyjazdu do Kawkowa. To już stał się nieodłączny element mojego życia. Za każdym razem słyszę co innego, ćwiczę inaczej, za każdym razem zachodzą we mnie nowe zmiany. Ale jedno jest pewne zawsze są to zmiany na lepsze, zawsze wyjeżdżam stąd szczęśliwa, wypoczęta, pełna nowych przemyśleń, wniosków i chęci do zmian w swoim życiu, aby było ono lepsze, szczęśliwsze, bez narzekania, przepełnione wdzięcznością za to, co mam. Ewa wie, że najbardziej wdzięczna jestem jej, że istnieje i nawet jak jest bardzo daleko i ogląda przez okno domu swój hawajski telewizor, to ja czuję jej obecność i wsparcie obok siebie. Pełna wdzięczności i miłości.”
Osobista Policjantka

Ewa Foley bebuszka blog

„Ewunia….. 💞 dar dla kobiet. Po pięćdziesięciu kilku latach znalazłam nauczycielkę, która uczy mnie jak pokochać siebie, jak żyć. Magiczny tydzień z Ewunią i cudownymi kobietami z kręgu, 2017 i 2019r. w Kawkowie dał mi wiarę i moc – moc zmian. Nie jestem tą samą Jolą sprzed dwóch lat. Dziękuję  ❤️  Na pewno wrócę tam, bo to powrót do siebie.”
Jola

Ewa Foley, rozwój, bebuszka

„Ewunia bardzo zmieniła moje życie, bo jest autentyczna, żyje tak pięknie jak mówi. Dzięki niej zmieniam zawód na zgodny z moją misją oraz gotuje według pięciu przemian. Słowa Ewuni leczą i motywują do zmiany. Na jednym z warsztatów usłyszałam zdania: „Nie porzucaj nigdy siebie, porzucaj złe koncepty o sobie.” oraz „Jesteś tak silna jak najgorsza myśl o sobie”. Te słowa zmieniły mnie na dobre, teraz chcę żyć piękniej, godniej, mądrzej. Zapisałam się również do klubu ludzi cieszących się życiem bez względu na okoliczności i zaczęłam mówić życiu TAK.
Ewuniu dziękuję za wszystko.”
Kasia A. 2018 i 2019

Ewa Foley blog

„Nowe Kawkowo – new quality!
Warsztaty w Nowym Kawkowie okazały się rewolucyjne na poziomie duszy i umysłu. Nowe spojrzenie na świat i rządzące nim prawa gwarantowane. Zawdzięczam Pani Ewuni impuls do przeprowadzenia prawdziwej zmiany w tym, kim jestem – „najlepszą wersją siebie”. To, co myślę, to, co robię i jak robię – ma znaczenie i to ja o tym decyduję. Ponieważ „są tylko dwa sposoby na życie – pierwszy, w którym nic nie ma znaczenia i drugi, w którym wszystko ma znaczenie”, ja zdecydowanie wybieram codziennie ten drugi.”
Przepełniona wdzięcznością,
Olga

„Ewa to Anioł na Ziemi… Poznałam Ewę wiele lat temu, a na warsztaty do Nowego Kawkowa przyjechałam po raz pierwszy trzy lata temu, zmęczona, bez energii, bez sił. Zrobiłam sobie prezent, spełniałam jedno z moich marzeń i był to najlepiej wykorzystany czas. Potem był Detox w Nieznanicach i od tej pory nastąpiła duża zmiana we mnie. Odnalazłam Siebie, moją MOC, moją Mądrość. Każdego Dnia jestem Ewuni wdzięczna za to, co robi. Podczas tygodniowych warsztatów z Nią dzieje się tyle, ile nie zadzieje się czasem podczas wieloletniej psychoterapii, choć to nie są warsztaty terapeutyczne, lecz rozwojowe. Wracam każdego roku.”
Marianna

„Ewo! Wdzięczność, jaką czuję za spotkanie Ciebie, pozostaje poza słowami.”
Iwona z Gliwic

EWa Foley, kręg kobiet, bebuszka

„Ewa Foley jest dla mnie Energetycznym Wydarzeniem na tej planecie. W poszukiwaniu duchowości trafiłam pod jej ręce 3 lata temu, a mentalnie 7 lat temu. To, co się zadziało przeszło wszelakie moje ówczesne oczekiwania. Duchowość, otwarcie na to, co jest i akceptacja oraz droga w filozofii NLP zmieniły w moim życiu niemal wszystko. To u Ewy nabrałam wiary w to, że jestem gotowa przekazywać światu to, czego się nauczyłam od tej wspaniałej kobiety. Dziękuję światu za dar życia Ewy Foley.”
Iwona Dziweńka

„Wakacje z Ewą Foley? Co zyskałam? Co odzyskałam? Swoje życie… Na pierwszy Krąg Kobiet pojechałam – uporać się ze stresem, wydawał mi się największym moim problemem. Nieumiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach- to był tylko czubek góry lodowej… Po pierwszym warsztacie odzyskałam równowagę, przebaczyłam Rodzicom, uporządkowałam relacje, polubiłam siebie… Drugi Krąg- pozwolił mi pokochać siebie, swoje wewnętrzne dziecko i odzyskać wewnętrzną matkę, a z nią wewnątrzsterowność i radość życia. Trzeci Krąg – dał mi poczucie harmonii i ukochania życia TAKIE JAKIE JEST! Jestem w podróży między pierwszym a ostatnim oddechem i dziś wiem, że zostałam zwerbowana do grona kobiet szczęśliwych! Dziękuję!”
Agnieszka, Kawkowo 2017-2019

Ewa Foley warsztaty

„Ewuńcia Eweczka… dla mnie to GÓRA, nie Guru. Właśnie Góra, na którą cały czas się wspinam. Warsztaty w Kawkowie to takie Schronisko Magiczne, gdzie spędzam tydzień u boku cudownych kobiet dokonując swojej przemiany. Potem znów wspinam się dalej… ŻYCIE. I tak już 4 rok. Widzę gdzie byłam kiedyś, a gdzie jestem teraz i każdego dnia DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ.”
Ilona vel Irenka

Ewa Foley blog bebuszka

„Dzięki wyjazdowi z Ewą poznałam wiele przydatnych sposobów do zarządzania swoimi emocjami i radzenia sobie ze stresem. Pauzę strategiczną stosuję do dziś.”
Dominika Zarecka

Ewa Foley, krąg kobiet

„Projekt Nowe Kawkowo.
Wybrałam się do Nowego Kawkowa razem z córką. Dzisiaj wiem, że ta decyzja jest nie do przecenienia. Stawiłam się i przeszłam transformację myślowo- światopoglądową. Uświadomiłam sobie wiele, za co jestem wdzięczna. Wiedzę, której zaczerpnęłam od Eweczki na „kawkowskich warsztatach” wdrażam w codzienność i dzielę się nią, wysyłam w Wszechświat. Dziękuję za transformację mnie i mojej córki.”
Agnieszka

Ewa Foley, Mattie, warsztat szamański

„Ewa Foley – Wiedźma i Szamanka
Wlewa nam do głowy olej z dzbanka
Oswaja stresy
Ma w tym sukcesy
Może to od Boga jest posłanka?”
Jola

Ewa Foley

„Na spotkanie z Ewą przyjeżdża mnóstwo kobiet, każda z ciężarem smutku, tęsknoty, porażki, tragedii czy też olbrzymiej potrzeby zrozumienia. Wracamy inne, jakby odmienione, odkryte przed samą sobą. Wracamy obmyte z brudów, które często nie są nasze, a tak ładnie udało im się przylgnąć do naszego jestestwa. Poznałam Ewę i pokochałam jak matkę – pomogła mi się przebudzić po śmierci córki i tchnęła we mnie życie. Ewa nie utuliła do piersi i nie niańczyła jak małe dziecko – ona podała silną dłoń – przypomniała jak piękną jestem duszą i jak wielki we mnie drzemie potencjał. Dziś zapuszczając codziennie korzenie wiem, że jestem z Ziemi i jestem z Nieba – jestem cudem i wyjątkową istotą, która poradzi sobie zawsze i w każdej sytuacji – bo nosze w sobie wszechświat cały. Miłość wielka do Ciebie.”
Aneta Małkowska

 

„Jak wyrazić wdzięczność za mądrość Eweczki? Za lata jej nauki, za wszystkie wycieczki, podróże te w głąb siebie, w głąb ciała i duszy- WIEM! wymasuje Ewci i stópki i uszy! 😁
Jola

 

Ewa Foley, Krąg kobiet

„Dziękuję Ci Ewo za nowe spojrzenie na życie, za Twoją miłość, wytrwałość i cierpliwość. Dziękuję za każdy dzień spędzony z Tobą, za to, że jesteś, pomagasz i dzielisz się Twoją mądrością! Kocham Cię i już cieszę się na każdą chwilę, którą spędzimy w przyszłości.”
Buziaki i uściski z Berlina, Sylwia Czaplińska

Ewa Foley bebuszka

„Kocham życie i czuję się znakomicie! Dziękuję Ewa Foley!”
Kasia

 

 

Kochamy Cię Ewuniu! 

Ewa Foley Monika Widocka

💛

Jeśli też byłaś u Ewuni i chcesz dołączyć Twoje słowa – prześlij mi na facebooku. Będę je dodawała póki będą płynęły.
A jeśli jeszcze u Ewuni nie byłaś to jedź!

Ewa Foley, bebuszka, rozwój, kręgi kobiet

Ewa Foley

Ewunia Foley, kręgi kobiet

Ewa Foley

bebuszka Ewa Foley

Ewa Foley

💛

One thought on “Pod skrzydłami Ewuni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *