Polko! Bądź zdrowsza!

Categories ODŻYWIANIE, STYL ŻYCIA
bebuszka.pl polko bądź zdrowsza

Dziś opowiem o czymś, co może zmienić Twoje życie. Tak, właśnie tak. Możesz przejrzeć ten tekst i lecieć dalej. A może to być dla Ciebie punkt zwrotny i bodziec do zmiany.

.
:::
.

„Polko! Bądź zdrowsza!” – ależ ja lubię to zdanie!! Hasło: wezwanie, życzenie, zaproszenie. Idea, która przyświeca działaniom Kariny Janas. Polce, która poświęca życie na to, aby inne Polki były zdrowe i szczęśliwe. Także Ty.

Bardzo cenię osoby takie jak Karina. Z pasją i misją, kompetentne i wiarygodne, a przede wszystkim dobre i wnoszące w życie innych wartość. Karina, kiedyś sama potrzebowała pomocy by być zdrową i szczęśliwą. Dziś daje taką szansę tysiącom osób. Jest dietetykiem klinicznym. Prowadzi kompleksowy program powrotu do zdrowia „Zdrowsi w 90 dni”, projekt „Polko! Bądź zdrowsza!” oraz Poradnię Medycyny Funkcjonalnej, w której przywraca zdrowie osobom tracącym już na to nadzieję.

.
:::
.

O tym jak ważne jest to, czym zajmuje się Karina przekonałam się na własnej skórze…

slowlife rozwój
Po dwóch nowotworach i utracie zdrowia, zmieniam swoje życie na zdrowsze i lepsze. Rozwijając się, mogę pomagać też bliskim, którym kolejno mijają różnorodne dolegliwości, którzy odstawiają niepotrzebne już leki. Wydarzają nam się małe cuda. Na tym szlaku poznałam Karinę. Już podczas naszej krótkiej rozmowy na mazurskiej łące dała mi wiele wskazówek, które bardzo pomogły. Śledząc jej działania, usłyszałam o „Polko! Bądź zdrowsza!” – konferencji dla kilkuset świadomych osób zainteresowanych podnoszeniem jakości swojego życia. Wiedziałam, że chcę tam być. Marzenie spełniłam i było rewelacyjnie! Cudowna atmosfera i wspólnota! Wiedza, inspiracja, wzruszenia, endorfiny, radość. Dobrze jest spotkać ludzi, którzy aż kpią pozytywną energią, którzy żyją dobrze i zdrowo.

2017 rok i wdrażanie moich noworocznych postanowień rozpoczęłam razem z Kariną i jej programem „Zdrowsi w 90 dni”. Przystępując do programu nie miałam wielkich nadziei na zmianę. Przecież tyle książek przeczytałam, wiedzy zdobyłam, zmian poczyniłam! A jednak! Choć jesteśmy dopiero na półmetku programu już czuję, że może on zmieniać życie!

:::

Jeśli coś w Twoim samopoczuciu Ci przeszkadza to wiedz, że nie musi tak być. Być może Twoją codziennością jest to, że po pracy nie masz już na nic siły..? A może często jesteś poddenerwowana, zdołowana lub zestresowana, powracają Ci jakieś infekcje, masz na coś nietolerancję, boli Cię głowa, masz niepohamowany apetyt, (bez)senność, może trudno znosisz PMS, nie możesz zajść w ciążę albo masz problemy zdrowotne tak poważne, że uniemożliwiają Ci normalne życie? Być może to nie dotyczy Ciebie, ale Twoich najbliższych, Twoich dzieci? Może mają problemy z koncentracją, snem, radzeniem sobie z emocjami? Często chorują lub mają alergie? Nie wiesz jak leczyć je naturalnie i skutecznie, gdy dopada choroba?

Ja jestem pewna, że nie musi tak być. Że poprzez zwiększenie wiedzy, zrozumienie naszego organizmu, wyrobienie sobie nowych nawyków, jesteśmy w stanie zmienić nasze życie na tak lepsze, że dziś możemy sobie tego jeszcze nawet nie móc wyobrazić. To może być lawina dobrych zmian.

Coraz więcej kobiet bierze sprawy w swoje ręce. Potrafi zadbać o siebie i swoich najbliższych. Umie poprawnie jeść, komponować posiłki, karmić swoje dzieci. Wie, że dolegliwości nie leczy się objawowo, a szuka ich przyczyn. Jest za pan brat z naturą, odpoczynkiem, rozwojem. Dołącz do nich! Dobry wygląd, energia, siła do działania, szczęśliwe życie – możesz to mieć! Poszukaj swojej drogi do wysokiej jakości życia!

:::

No dobra! Już Wam o tym powiedziałam, sumienie mam czyste! 😀 Już wiecie! Teraz tylko, działajcie! 🙂 Jak mówi przysłowie: „Możesz przyprowadzić wielbłąda do wodopoju, ale napić już musi się sam”. Więc do dzieła! Mam nadzieję, że zobaczymy się gdzieś na szlaku! 🙂

Na koniec, mam dla Was spot z konferencji „Polko! Bądź zdrowsza!”, która odbyła się w paździeniku i moją małą relację zdjęciową. Już niedługo kolejna edycja tego wydarzenia!! ♥
.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=O6WkXZzMapw[/embedyt]
.

.
bebuszka.pl polko badz zdrowsza.
bebuszka.pl polko badz zdrowsza Monika Widocka Ewa Foley.
Ewa Foley bebuszka polko badz zdrowsza .
bebuszka.pl polko badz zdrowsza .
bebuszka.pl polko badz zdrowsza.
bebuszka.pl polko badz zdrowsza .
bebuszka.pl polko badz zdrowsza (18).
bebuszka.pl polko badz zdrowsza.
bebuszka.pl polko badz zdrowsza.
bebuszka.pl polko badz zdrowsza.
bebuszka.pl polko badz zdrowsza (13)
Karina marzy, że kiedyś by zorganizować spotkanie dla zdrowych i świadomych kobiet,
będzie potrzebowała powierzchni stadionu narodowego.
Ja w to wierzę!

4 - komentarze “Polko! Bądź zdrowsza!

  1. Ja już tego doświadczyłam. Zresztą dzięki Tobie Monika:)Na początku nie jest łatwo, ale warto zawalczyć o siebie. Miło jest obserwować zmianę na lepsze. Polecam, bo można tylko zyskać. Ja już zyskałam – odstawiłam leki na nadciśnienie – zalecenie lekarza, no i wagę lubię coraz bardziej. Teraz muszę zadbać, aby zmiana była trwała 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *