BO TAK. KOCHAJĄC LATO

Categories STYL ŻYCIA
ognisko

Jest tak jak lubię… Jesienna pogoda, kanapa, koc, nastrojowe oświetlenie, ulubiona muzyka, zielona herbata w filiżance i przeglądanie wakacyjnych zdjęć niosących ze sobą niezliczone wspomnienia chwil, zapachów, smaków, emocji.

Wykonywanie zdjęć jest to coś, co robię intuicyjnie i nieustannie. I Wam też polecam. Czy nie jest wspaniałym mieć pięknie uwiecznione nasze życie? Mieć jak w szufladkach, pozamykane kolejne etapy życia i móc zawsze zerknąć, odświeżyć pamięć, wzruszyć się i docenić.

bebuszka lato

Gdy wiele lat temu jako moje motto przybrałam słowa „Szczęście jest wyborem”, nie wiedziałam, że przyjdzie mi aż tak wiele razy testować te słowa i sprawdzać czy aby na pewno można doceniać świat, nawet wtedy gdy życie stawia nam wyzwania naprawdę duże.

Na szczęście wiem, że wyzwania to najlepsza lekcja jaką możemy dostać. Nic i nikt nas tyle nie nauczy jak my sami w momentach, gdy musimy być silni, bo innego wyjścia nie ma.

Przeglądając zdjęcia z tegorocznych wakacji wiem jak bardzo były one niezwykłe. Jak dostając od życia liczne cytryny, zrobiłam z nich lemoniadę.

Jak zawsze wykorzystałam lato by odpocząć, naładować akumulatory. Pełne było ono fantastycznych ludzi, rozwoju, wygrzewania się na plaży, spacerów z psem, owoców, ognisk, siostrzeńców, muzyki i przyrody.

Listopad coraz chłodniejszy… Zapraszam na garść letnich chwil, które nie przepadną i którymi mogę się dzielić, dzięki temu, że je złapałam na zdjęciach i starannie przechowuję.

Z miłością ♥
Monika

bebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyroda pies abibebuszka lato przyrodabebuszka lato przyroda koszalin blogbebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyroda Monika Widockabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyroda koszalin zdjęciabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyrodabebuszka lato przyroda
bebuszka lato przyroda
bebuszka lato przyroda
bebuszka lato przyroda
bebuszka lato przyroda
bebuszka lato przyroda
bebuszka lato przyroda
bebuszka lato przyrodaGotowanie z Jankiem Kuroniem

 

bebuszkaZ moimi guru życia i związków – Mattie Davis-Wolfe i Davidem Thomson

 

Ewa FoleyJak każdego lata… czas z Ewunią Foley – moją najlepszą nauczycielką

 

Monika Widocka KoszalinI tradycyjnie z koszalińskimi społecznikami

 

bebuszka lato przyroda
bebuszka lato przyroda
bebuszka lato przyroda
♥♥♥

Monika Widocka

Czyż ten świat nie jest piękny? ♥

 

10 - komentarze “BO TAK. KOCHAJĄC LATO

 1. Wszedlem na chwilę siedzac na zimnej poczekalni, w dzien pelen deszczu i nagle jakby wiecej światła.
  Nie nie spokojnie, na dworzu nadal leje a slonce dzis nie wyjdzie zza chmur ale lato w pelni, choc tylko cyfrowe.
  Najbardziej urzekają mnie te fotki „kulinarne” z obrusem/podkladką – szarą z pionową fakturą.
  A sam blog – MEGA POZYTYW ! Zdecydowanie dodaje do ULUBIONYCH

 2. Witam milutko 🙂
  Z wielką przyjemnością obejrzałam przepiękne zdjęcia 🙂
  G R A T U L A C J E !!!
  Serdecznie pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *